День кар’єри у Миколаївському національному аграрному університеті

19 квітня у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся День кар’єри. На зустріч із здобувачами вищої освіти завітали поважні гості: керівники підприємств, організацій, закладів, установ. Метою заходу було допомогти молоді відкрити широкий світ професій, а за допомогою спілкування з роботодавцями – обрати для себе найкращий варіант.

Впродовж заходу студентська молодь мала дорогоцінну можливість поспілкуватися із потенційними роботодавцями, поставити питання та почути ґрунтовні відповіді. На заході були присутні і представники Миколаївської державної сільськогосподарської дослідної станції – директор О.М. Димов та вчений секретар Л.В. Андрійченко.

Зокрема, у своїй доповіді О.М. Димов підкреслив, що сьогодні треба сприяти тому, аби наша студентська молодь займала більш активну позицію, особливо в питаннях набуття освіти в нових, перспективних, напрямах аграрної науки. І закликав усіх учасників заходу до активної співпраці у плані обміну інформацією, подальшої роботи, спільних творчих ідей.

_dsc3088

img_20170419_140410

 

_dsc3123