Науково-практична конференція «Особливості проведення посіву озимих культур під урожай 2014 року»

20 вересня на базі Миколаївської державної сільськогосподарської дослідної станції відбулася науково-практична конференція «Особливості проведення посіву озимих культур під урожай 2014 року».

В роботі семінару взяли участь: заступник голови Миколаївської облдержадміністрації       Луста В.В., заступник директора департаменту агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації  Похилько Г.Ф., начальник державної фітосанітарної інспекції Миколаївської області Степаніщев І.Є., керівники та головні фахівці обласних агрослужб, заступники голів райдержадміністрацій з питань АПК, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, спеціалісти районних служб захисту рослин і насінництва, науковці Інституту зрошуваного землеробства НААН, представники різних агрофірм.

З привітальним словом виступили: заступник голови Миколаївської облдержадміністрації     Луста В.В., у виступі було наголошено на важливості наукового і зваженого підходу до проведення всього комплексу сівби озимих в 2013 році в стислі терміни і з дотриманням всіх технологічних вимог та директор Миколаївської ДСДС Ганганов В.М. з науковими пропозиціями щодо забезпечення ефективної роботи агропромислового комплексу області.

В пленарній частині були обговорені питання особливостей проведення сівби озимих культур в умовах поточного року та наукового забезпечення догляду за посівами, вибору правильної сортової політики, прогнозу фітосанітарного стану на посівах озимих культур та захисту озимих колосових від шкідливих організмів, мінерального живлення озимих культур та інші.

Всі учасникам конференції отримали підготовлені науковцями дослідної станції і фахівцями департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації  «Рекомендації з підготовки та проведення сівби озимих культур у Миколаївській області під урожай 2014 року».

IMG_0974IMG_0996IMG_1018IMG_1022