Обласний семінар-нарада з питань підготовки до проведення збирання ранніх зернових культур в Миколаївській області

6 червня 2012 року на базі Миколаївської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту зрошуваного землеробства (с. Полігон Жовтневого району Миколаївської області) було проведено семінар-нараду з питань підготовки до проведення збирання ранніх зернових культур.

Організатори проведення: Головне управління агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації і Миколаївська ДСГДС ІЗЗ.

Учасники: начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники обласних служб АПК, начальник управління Держтехногенбезпеки у Миколаївській області, керівники господарств області, науковці Інституту зрошуваного землеробства та Селекційно-генетичного інституту.

В практичній частині учасники семінару ознайомлені з дослідами по розробці інноваційних технологій вирощування озимих зернових культур, закладеними на науково-технологічному полігоні, з демонстраційним сортовипробуванням озимих зернових культур, стаціонарним дослідом по розробці короткоротаційних сівозмін.

На семінарі були розглянуті також питання: особливості захисту сільськогосподарських культур від бур’янів, шкідників та хвороб, закладки насінницьких посівів та заходи по забезпеченню сільськогосподарських товаровиробників насінням зернових культур, дотримання вимог законодавства в сфері пожежної безпеки та охорони праці на сільськогосподарських об’єктах в період збирання ранніх зернових культур та інші.